Başlangıç > GÜNLÜK, HABERLER, MESLEKTEN > CETURK EKİBİ BÜYÜYOR

CETURK EKİBİ BÜYÜYOR

ceturk_yazar.jpg Ceturk Ekibi olarak CETURK.COM ‘u geliştirme ve değiştirme çalışmalarımız sürüyor. Bu çalışmalar için dört kişilik çekirdek ekip yeterli olmayacağından yavaş yavaş ekibimizi büyütüyoruz.

Yeni ekiple ilgili buradaki duyurunun ardından içerik sorumlumuz da EDİTORLÜK ve YAZARLIK çağırısında bulundu. Eğer sizlerden de CETURK ‘te YAZAR veya EDİTÖR olmak isteyen varsa buradan başvuruda bulunabilir.

Bugün içerisinde de ikinci toplantımızı yaparak bir aylık yol haritamızı çizeceğiz. Aktiviteler Koordinatörü ve Tanıtım Sorumlusu olarak ben de şu an için site üzerindeki .NET hakimiyetinin kırılması yönünde çalışmalar yapacağım. Bildiğiniz üzere INETA (International .NET Association) , CETURK ‘ün sponsoru. Düzenlediğimiz .NET aktivitelerinde bizlere destek oluyor. Fakat sadece .NET aktiviteleri düzenleyen bir site olmak istemiyoruz.

Bunun için ben de IBM ile görüşmelere başladım. (İlk kez burada duyuruyorum 🙂 ) zamanla JAVA adına da IBM desteğiyle güzel etkinlikler gerçekleştireceğiz. Bir sonraki adımda da ORACLE var onu da belirteyim şimdiden. Yine aynı şekilde blog okuyucularımdan da seminer, workshop gibi aktivitelerle bilgi paylaşımında bulunmak isteyenler varsa benimle iletişime geçerlerse sevinirim. Zamanla CETURK hakkındaki gelişmleri burada paylaşıyor olacağım. Gözünüz blogumda olsun. Bir sonraki yazıya kadar sağlıcakla kalın…

Reklamlar
Kategoriler:GÜNLÜK, HABERLER, MESLEKTEN
  1. Mayıs 1, 2007, 4:08 pm

    CETURK’teki bu hareketlilik çok sevindirici 🙂 Umarım eski durgun günlerine bir daha dönülmez.

  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: